Харків, вул. Пушкінська, 79-Б м. "Пушкінська" Час роботи: з 11.00 до 23.00 годин (по додатковій домовленості можливе продовження банкетів до більш пізнього часу) Телефони: +38 (066) 323-76-37, +38 (067) 571-91-93,
Про нас

Італійський ресторан, кафе, піцерія – «Papa Roma» в Харкові

Цінителів справжньої італійської кухні запрошуємо заглянути на вогник в ресторан італійської кухні "Papa Roma". Все, що Ви так любите в італійській кухні, ми об'єднали для Вас в одному меню. Уявіть, яким Ви бачите свій ідеальний вечір? Звичайно, не проводячи його біля плити! Відпочити і розслабитися в приємній обстановці, послухати легку музику, насолодитися вишуканими стравами - кафе-ресторан італійської кухні Харків в повній мірі відповідає цього уявленню.

Венеціанська розкіш вражає вже при вході в зал: глянець підлоги, позолота стель, блиск кришталю, білизна скатертин. Матове приглушене світло огортає Вас і забирає під звуки легкої ненав'язливої музики. Ми постаралися створити атмосферу свята життя, але при цьому віддати не бундючною пихатістю, а теплом і затишком домівки, де приємно посидіти з сім'єю і друзями. Угоди з діловими партнерами тут чекає вдале завершення. А на пропозицію руки і серця обраниця обов'язково скаже «Так!»

Основні зали, розташовані на двох поверхах, дозволять з комфортом розмістити наших гостей. Ми не дотримуємося правила: «У тісноті, та не в образі». При уявній багатолюдності відчуття відокремленості не покине Вас. Сховатися від сторонніх очей дозволить VIP-зал. Якщо Ви віддаєте перевагу пити ранкову каву, споглядаючи краєвиди, італійський ресторан в Харкові надає таку можливість - Ви можете розташуватися на відкритій терасі і насолоджуватися чудовими видами прилеглого парку і фонтану. Влітку у нас працює відкритий літній майданчик, можна спостерігати, як на мангалі вам готують оригінальні і класичні страви на відкритому вогні. Для нас важливий кожен гість, тому обслуговування не змусить себе чекати, а бездоганна сервіровка залишить про себе приємне враження.

Італійський ресторан Papa Roma пропонує провести весілля з виїзною весільною церемонією, будь-які банкети, дитячі свята та Дні народження. У нас Ви можете замовити банкетні страви на винос.

З італійським кафе-рестораном Харкова будь-яка подія стане незабутнім.

Попереднє замовлення столиків за телефонами:

(057) 717-20-30
(067) 57-19-19-3
(066) 3-237-637